Yüzme Havuzu

Günışığı Evleri Projesi kapsamında 2 adet yüzme havuzu mevcuttur. Yetişken ve çocuk havuzu olarak hizmet vermektedir.

Sitemiz bünyesinde bulunan yüzme havuzları düzenli olarak kontrol geçmekte ve periyodik olarak ilaçlanarak, havuz suyu değiştirilmektedir.

Cafe & Bar Restaurant

Günışığı Evleri Projesi kapsamında site içerisinde cafe ve restaurant tüm sakinlerimiz için hizmettedir.

Site içerisinde bulunan ve hizmetini eksiksiz yerine getirmeyi hedefleyen işletme "Sihirli Mutfak" tarafından işletilmektedir.

Tenİs Kortu

Günışığı Evleri Projesi kapsamında 2 adet tenis kortu mevcuttur.

Tenis Kortlarımız bütün konut sakinlerine açıktır. Gerek özel dersler gerekse tenis maçları için standartlara uygun bir şekilde 7/24 hizmettedir.

Basketbol Sahasi

Günışığı Evleri Projesi kapsamında 2 adet basketbol sahası mevcuttur. Bunlardan biri sitesi içerisinde, diğeri rekreasyon alanındadır.

Site içerisinde ve rekreasyon alanında bulunan basketbol sahalarımız bütün konut sakinlerine açıktır. Gerek özel dersler gerekse basketbol maçları için standartlara uygun bir şekilde 7/24 hizmettedir.

Çocuk Parki

Günışığı Evleri Projesi kapsamında 1 adet çocuk parkı bulunmaktadır. Site içersinde bulunan çocuk parkı, çocukların eğlenceli vakitler geçirebileceği yer olarak hizmet vermektedir.

Kondİsyon Alani

Günışığı Evleri Projesi kapsamında 1 adet kondisyon alanı mevcuttur. Kondisyon alanı rekreasyon alanında sakinlerimizin hizmetindedir.

Koşu Parkuru

Günışığı Evleri Projesi kapsamında 1 adet koşu parkuru mevcuttur. koşu parkuru rekreasyon alanı boyunca devam etmektedir.